Суперзвездата на Ливърпул - Мохамед Салах отбеляза най-бързия хеттрик в историята

...

Мохамед Салах влезе в историята на Шампионска лига

Суперзвездата на Ливърпул - Мохамед Салах означи най-бързия хеттрик в историята на Шампионска лига. Египтянинът влезе като запаса в мача против Рейнджърс нощес при резултат 3:1 в интерес на мърсисайдци.

За 6 минути и 12 секунди Салах съумя да вкара три попадения, като Диого Жота бе помощник и трите пъти.

Предишното достижение принадлежеше на нападателя на Лион - Бафетимби Гомис, който означи три гола за осем минути в мач против Динамо Загреб (7:1) през 2011 година.
 Клоп: Пием по бира след победа, само че толкоз от дълго време не ми се беше случвало, че очевидно ще се напия